top of page

start 3-4 października
2 semestry po 15 spotkań x 90 minut


2 grupy

BEC Higher (C1) wtorki 19:20-20:50
BEC Vantage (B2) środy 19:20-20:50

 

Features.pngSpotkania w kameralnych grupach 3-5 osób. Zajęcia opierają się na aktywnym uczestnictwie, wymagany jest dostęp do kamery i mikrofonu.

30 spotkań w formule online 90 minut raz w tygodniu oraz wiele materiałów do dodatkowej pracy własnej. Praca odbywa się na oficjalnym podręczniku do certyfikatu BEC wydawnictwa Cambridge oraz przesyłanych materiałach, a po każdym zajęciach otrzymujesz dostęp do fiszek na platformie Quizlet.

Program kursu Vantage (B2) oparty jest o oficjalny podręcznik wydawnictwa Cambridge  - Business Benchmark Upper Intermediate Business Vantage, Student's Book, 2nd edition


 

Program kursu Higher (C1) oparty jest o oficjalny podręcznik wydawnictwa Cambridge  - Business Benchmark Advanced, Student's Book BEC Edition

 

Kursanci zaopatrują się w podręcznik we własnym zakresie.

 

9781107680982.jpg
9780521672955.jpg

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs BEC

Zajęcia grupowe Business English dla osób, które chcą przygotować się do uzyskania certyfikatu Cambridge na poziomie Vantage (B2) lub Higher (C1),  bądź chcą rozwijać swój biznesowy angielski we wszystkich aspektach (mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie) i wejść na wyższy poziom.

 

Najczęściej zadawane pytania

  • Czy możliwe jest zapisanie się na kurs o innej godzinie / w innym dniu niż wskazane?

Tak, jeśli nie odpowiada Ci godzina / dzień kursu, napisz do nas, a w przypadku większej liczby chętnych otworzymy kolejną grupę w innym terminie niż wskazany. Zapraszamy również do zapisu na zajęcia indywidualne.

  • Jak wygląda opłacenie kursu?

Płatność za kurs ( 2250 zł brutto za 30 lekcji - 2 semestry) może być dokonana w dwóch lub czterech ratach. Pierwsza rata za kurs płatna jest dopiero po zaakceptowaniu warunków umowy, a przed rozpoczęciem kursu.

  • Jaki poziom językowy muszę mieć, aby móc uczestniczyć w kursie?

Minimalny wymagany poziom to B1 (możemy pomóc sprawdzić poziom) w przypadku kursu Vantage lub B2 w przypadku kursu Higher.

  • Na jakiej platformie odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się na platformie Clickmeeting lub Google Meet. Nie ma konieczności pobierania aplikacji (wystarczy link), choć aplikacja Clickmeeting pomaga w szybszym dołączeniu do zajęć.

  • Co jeśli nie będę mógł / mogła uczestniczyć w jednym ze spotkań?

Jest to kurs grupowy, zatem nie ma możliwości odwołania indywidualnie spotkania. Zachęcamy jednak w takim przypadku do kontaktu w razie potrzeby skonsultowania przesłanego i przerobionego materiału podczas nieobecności. W razie dłuższych nieobecności kursantowi przysługuje rozwiązanie umowy za wypowiedzeniem.

  • Co jeśli lektor odwoła jedno ze spotkań, np. w przypadku choroby?

W takim przypadku kurs przedłuża się o jeden tydzień. Kolejne spotkanie odbywa się o tej samej godzinie i w tym samym dniu tygodnia.

  • Ile osób liczy grupa?

Grupa na kursie liczy 3-5 osób

bottom of page