top of page

Monika Mordzonek

Języka angielskiego uczę już od ponad 9 lat – zarówno w formie zajęć indywidualnych jak i grupowych. Jednocześnie zdobywałam doświadczenie w branży prawnej podczas pracy zarówno w kancelariach prawnych jak i w międzynarodowym dziale prawnym jednej z polskich spółek giełdowych.

Posiadam wykształcenie prawnicze. Jestem absolwentką filologii angielskiej oraz lingwistyki stosowanej w zakresie języka angielskiego i niemieckiego. Posiadam także pełne przygotowanie pedagogiczne.

Zdobyte doświadczenie zawodowe wykorzystuję w nauczaniu prawniczego oraz biznesowego języka angielskiego. Dzięki praktycznej znajomości branży prawnej mogę uwzględnić jej specyfikę w moich kursach.

IMG_0049.jpg
Kubek na napoje i laptopa

Jak uczę?

  • Większość moich kursantów współpracuje ze mną w formie online. Prowadzę również zajęcia stacjonarnie na terenie Warszawy. W ramach zajęć wykorzystuję platformę Clickmeeting, która zapewnia wygodny dla kursantów dostęp do zajęć.

  • Podczas zajęć dostosowuję program kursu do indywidualnych potrzeb i specjalizacji kursanta.

  • Tworzę autorskie materiały oraz korzystam ze sprawdzonych podręczników. Na każde zajęcia przygotowuję prezentację, dzięki czemu omawiamy materiał jest bardziej czytelny i przejrzysty.

  • Nauka języka obcego wymaga systematyczności, dlatego  zajęcia rozpoczynamy od krótkiego powtórzenia, co umożliwia lepsze utrwalenie materiału z poprzednich zajęć

  • Udostępniam kursantom słownictwo z zajęć w formie interaktywnych fiszek na platformie Quizlet.

  • Materiały z zajęć są umieszczane na platformie, aby zapewnić kursantom dostęp do całości przerobionego materiału w jednym miejscu.

  • Bardzo ważne jest dla mnie, aby podczas zajęć moi uczniowie nie obawiali się popełniać błędów. Przełamujemy blokadę językową jednocześnie omawiając kwestie wymagające ćwiczeń. Istotnym elementem moich kursów jest zapewnienie kursantom indywidualnego feedbacku.

  • Szanuję czas moich kursantów. Przekazuję kursantom materiały do pracy własnej, które omawiamy na zajęciach. Dzięki temu czas zajęć wykorzystywany jest w 100%. 

bottom of page