top of page

150 fiszek na Quizlecie – Legal and Business English

Cześć! Dziś zapraszam Was do korzystania z aplikacji Quizlet, o której już nieraz wspominałam w swoich wpisach, a która może niezwykle ułatwić naukę słownictwa. Postanowiłam zebrać dotychczasowe grafiki, które umieszczałam na Facebooku i Instagramie w jeden zbiorczy zestaw na Quizlecie.

Z Quizleta możesz korzystać zarówno na komputerze, jak i telefonie – po pobraniu aplikacji. Sprawdź, czy pamiętasz słówka, które pojawiały się dotychczas na moim profilu, a jeśli jesteś tu nowy – zapraszam do zapoznania się z dotychczasowymi materiałami i śledzenia kolejnych. Legalnik istnieje już ponad 1,5 roku, więc w grafikach pojawiło się już dotychczas wiele słówek. Jeśli chcesz znaleźć jeszcze więcej materiałów do nauki Legal English i Business English, zapraszam do zapoznania się z innymi wpisami na blogu. 🙂

W zestawie znajdziecie wszystkie słówka publikowane w formie grafik na moim Facebooku i Instagramie – obejmują zarówno tematykę Legal English, jak i szeroko pojęty Business English. Jeśli jeszcze nie korzystasz z Quizleta, zapraszam do zapoznania się.

Quizlet – fiszki:

Link do zestawu tutaj

Owocnej nauki!

Legalnik – Legal and Business English

#naukaangielskiego #fiszki #LegalEnglish #Legalnik #BusinessEnglish #Facebook #Instagram #Quizlet

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page